GUYANG GY300B 5.6 hüvelykes érintőképernyő Optikai Idő Domain Reflectometer 120km OTDR 1310/1550nm 32/30DB a VFL

GUYANG GY300B 5.6 hüvelykes érintőképernyő Optikai Idő Domain Reflectometer 120km OTDR 1310/1550nm 32/30DB a VFL

10 %

HUF 184680.00

HUF 205200.00

Legutóbbi

Kérésre elérhető


Funkció
5.6-Es kültéri-fokozott érintőképernyő, 7.4 V/4.4 Ah Lítium akkumulátor
Esemény Halott zóna, mint alacsonyabb, mint 1,5 méter
Kombinált multi-dinamikus tartomány, illetve hullámhosszú
Muti mérési mód, támogatás Megható LCD-s gombok megnyomásával
Figyelmeztető funkcióval megakadályozhatja, hogy a OTDR modul attól, hogy sérült az optikai jelet a rost.
Valós idejű mérési funkció, kényelmes, hogy figyelemmel kíséri a splicing folyamat
Integrált 10mw Vizuális hibakeresőt
Támogatja az angol/ Kínai bemenet, elfogadja barátságos bemeneti interfész, teljesen szimulálni a számítógép billentyűzet bemenet
Beépített 8 gb-os belső memória, több mint 80.000 csoportok görbét tároló
Műszaki adatok :
Pulzus
(SM 1310/1550 NM)5ns 10ns 20ns 50ns 100ns 500ns 1µs 2µs 5µs
10µs :
(MM 850/1300 NM) 5ns,10ns,20ns,50ns,100ns,500ns,1us
Távolság
(SM 1310/1550 NM) Halott zóna teszt, 1.3 km, 2,5 km-re, 5.0 km, 10 km, 20 km-re, 40 km, 80 km-t, 120km,
(MM 850/1300 NM) : 100m,400m,1.3 km,2,5 km-re,5km,10km,20 km-re,40 km,80km
Mintavételi Felbontás
Minimális 0.05 m
Mintavételi Pont
128,000
Linearitás
≤0.05 d B/d B
Veszteség Küszöb
0.01 d B
Veszteség Felbontás
0.001 d B
Távolság Felbontás
0.01 m
Távolság Pontosság
±(1m+mérési távolság×3×10 +mintavételi felbontás)
Adatok Tárolása
20000 csoportok görbe
VFL
10m W,CW/2 Hz
Felület
3 USB port(Típusú×2,Típus B×1)
Kijelző
5.6 inch TFT-LCD képernyő Érintése
Akkumulátor
7.4 V/4.4 Ah lítium akkumulátor , támogatja a 8 óra folyamatos munka
A munkakörülmények
Üzemi Hőmérséklet:-10℃~+50℃;Tárolási Hőmérséklet:-20℃~+70℃;Humitity :≤95%(nem harmat)
Méretek/Súly
253×168×73.5 mm / 1,5 kg(tartalmazza elem)
Csomagolási lista
Pántok; Adapter; Lítium elem; FC csatlakozó; Kábel; Felhasználói Útmutató; CD; softbag; tisztítás pamut
PC távoli elérés, valamint control funkció, amely támogatja a nyomtatási munka, a mérési jelentés
Teszt görbe jellemző események
Precíziós ítélet rost hibák; splicing állítom, valamint a csatlakozó terminál;
Precíziós mérési teszt távolság, valamint a rost veszteség
Szerződött design stílusú,élénk grafikus felület,egyszerű kezelhetőség, a könnyű elemzése különböző események
Mérjük meg a hosszát egész rost; hossza két pont között, valamint a távolság, elvesztés, valamint a csillapítás együttható stb.
Részletes leírás rost veszteség eloszlás görbe, illetve az események
Funkciók
Automatikus Mérési Mód : a Szolgáltatók nem kell, hogy válassza ki a tesztet, távolság, pulzus, a teszter automatikusan bíró a hosszát, majd válassza ki a megfelelő dinamikus tartomány, valamint az impulzus szélesség, hogy befejezze a munkát; A tárolási az esemény nyomát lehet menti manuálisan vagy automatikusan, amely alkalmas adatok elemzése
Több Hullámhosszon Mérési Mód : annak érdekében, hogy a különböző hullámhosszú, hogy végre a veszteség számítás egy szál, lehet választani, duplex hullámhosszon teszt mód paraméter beállítások, a teszter kapcsol automatikusan hullámhosszú
Több Nyom Elemzés : Egyidejű kijelző 4 nyomait, a piaci szereplők hasonlítsa össze a nyomokat, hogy elemzése bármely azok között a nyomok
Online Teszt : Ez megvédi a vizsgálati eszközök, berendezések
A Duplex Üzemmód : Tiszta művelet keresztül érintőképernyő ; vagy tiszta művelet keresztül a gombok megnyomásával
Az Adatok Elemzése :
Mentés, valamint a generátor standard nyomkövetési fájl(. Sor), több, mint 20000 csoportok tárolási kapacitás :
Nyomtassa ki a jelentést, majd nyomok, amelyek elfogadásáról, vagy a munka könnyen;
Ez GY300 B,ha szükség van más modell,kérjük, lépjen kapcsolatba velem
Rendelési információk
Modell száma
Vizsgálati hullámhossz
Dinamikus tartomány
Esemény/Csillapítás
halott-zóna
GY300 A
1310/1550nm
30/28d B
0.8/4m
GY300 B
1310/1550nm
32/30d B
0.8/4m

Márka Név: HNGYWZ
Modell Száma: GY300B
Vizsgálati Hullámhossz: 1310/1550nm
Dinamikus tartomány: 32/30dB
vizuális hibakeresőt: 10mw

Ezzel a termékkel is vásárolnak

Kihúzható Torkát, Mikrofon, Mikrofon, Hangszóró, Fülhallgató CB Rádió Walkie Talkie BAOFENG UV-5R UV-5RE Plusz UV-B5 UV-B6 Legutóbbi Az ár csökken.
Kihúzható Torkát, Mikrofon, Mikrofon, Hangszóró, Fülhallgató CB Rádió Walkie Talkie BAOFENG UV-5R UV-5RE Plusz UV-B5 UV-B6

Kihúzható Torkát, Mikrofon, Mikrofon, Hangszóró, Fülhallgató CB Rádió Walkie Talkie BAOFENG UV5 R UV5 RE Plusz UVB5 UVB6 GT3 UV5 XTermék Leírás : Kihúzható Méret : Állíthat

HUF 2900.00 4603.50
Kirisun K700 VHF 136-174MHz DPMR Hordozható Digitális kétirányú Rádió Legutóbbi
Kirisun K700 VHF 136-174MHz DPMR Hordozható Digitális kétirányú Rádió

Kirisun K700 VHF 136174 MHz Digitális Hordozható DPMR kétirányú RádióKIRISUN K700 A készülék egy mikrominiatűr multibandFM adóvevő kiterjedt kap frekvenciát lefedettség,nyújt

HUF 36450.00
Tároló Doboz/Hordozó Táska Rádió Esetében Baofeng UV-5R 5RA/B/C/D/E/A+ TYT TH-F8 TH-UV3R Walkie Talkie Legutóbbi Az ár csökken.
Tároló Doboz/Hordozó Táska Rádió Esetében Baofeng UV-5R 5RA/B/C/D/E/A+ TYT TH-F8 TH-UV3R Walkie Talkie

Tároló Doboz / Hordozó Táska Rádió Esetében Baofeng UV5 R 5 RA / B / C / D / E / A+ TYT THF8 THUV3 R Walkie TalkieJellemzők : Egyszerű design, kiváló minőség...

HUF 2894.00 3963.60
Retevis RT8 Antenna UHF 400-470MHz Rövid 4.72 az SMA-M Antenna Retevis RT8 Két Rádió Walkie Talkie Hf Adó J9115D Legutóbbi Az ár csökken.
Retevis RT8 Antenna UHF 400-470MHz Rövid 4.72 az SMA-M Antenna Retevis RT8 Két Rádió Walkie Talkie Hf Adó J9115D

Retevis RT8 Antenna UHF 400470 MHz Rövid 4.72 az SMAM Antenna Retevis RT8 Két Rádió Walkie Talkie Hf AdóMegjegyzés : a csomag csomagokat küldünk véletlenszerűen,remélem, megérted

HUF 1142.00 1269.00
Superbat SMA plug male plug to MMCX male plug right angle pigtail jumper cable RG316 15cm new Legutóbbi Az ár csökken.
Superbat SMA plug male plug to MMCX male plug right angle pigtail jumper cable RG316 15cm new

RF coaxial mmcx sma cable assembly MMCX Plug RA to SMA Plug RG316Model : ACM01 RAS01 SP31615 connectorsSMA male straightMMCX plug right angle cableRG316 Optional Length 15cm

HUF 1795.00 1995.30
1db SMA RF Csillapító 20dB 2W 5W DC-6GHz SMA férfi-SMA Legutóbbi
1db SMA RF Csillapító 20dB 2W 5W DC-6GHz SMA férfi-SMA

1db RF Koaxiális Csillapító 20d B SMA férfiSMA 2 W 5 W DC6 GHzTechnikai Specifikáció : Frekvencia : DC6 GHzVSWR : 1.20 MaxÁtlagos Teljesítmény : 2 W / 5 WImpedancia : 50ohmCsillapí

HUF 4047.30
BAOFENG Hangszóró, Mikrofon, Mikrofon Pofung UV-5R UV-5RE UV-82 KD-C1 AP-100 KG-UVD1P BF-888S UV-B5 B6 Két Rádió Walkie Talkie Legutóbbi
BAOFENG Hangszóró, Mikrofon, Mikrofon Pofung UV-5R UV-5RE UV-82 KD-C1 AP-100 KG-UVD1P BF-888S UV-B5 B6 Két Rádió Walkie Talkie

BAOFENG Hangszóró, Mikrofon, Mikrofon Hordozható Két Rádió Walkie Talkie UV5 R UV5 RE Plusz BF888 S UVB5 UVB6 Termék Leírás : Ezt a terméket úgy tervezték, hogy illeszkedjen a pa

HUF 1414.80
2DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw 915MHz SX1276 Chip 4km~6 km-re a Távolsági FSK Vezeték nélküli Adó-Vevő RF Modul Legutóbbi Az ár csökken.
2DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw 915MHz SX1276 Chip 4km~6 km-re a Távolsági FSK Vezeték nélküli Adó-Vevő RF Modul

2 DB / Sok Lo Ra1276C1 100 mw 915 MHz SX1276 Chip 4km~6 kmre a Távolsági FSK Vezeték nélküli AdóVevő RF Modul2db 915 MHz Lora1276C1 Modul 2db 915 MHz Tavaszi Antenna Lora1276C1 Már F

HUF 4774.00 5616.00
100 Méter LC/APC-LC/APC Száloptikai Kábel SingleMode Duplex Patch Kábel Legutóbbi
100 Méter LC/APC-LC/APC Száloptikai Kábel SingleMode Duplex Patch Kábel

Jellemzők : Alacsony beillesztés, majd vissza reflexiós veszteség Jó exchangeability Jó tartósság Magas hőmérsékletstabilitás Standard : Telcordia GR326COREAlkalmazások : CATV;

HUF 32397.30
3 az 1-ben Multi-utility egyetemes két rádió walkie talkie GP88 GP3688 GM300 programozási kábel Legutóbbi
3 az 1-ben Multi-utility egyetemes két rádió walkie talkie GP88 GP3688 GM300 programozási kábel

Műszaki adatok Termék neve3 az 1ben GP88 / GP3688 / GM300 programozási Modell kábelRPCM300JellemzőkRS232 KOMMUNIKÁCIÓS port programozása kábelKompatibilisAkkumulátor (GP300 Stílus

HUF 6480.00
1 Pár 2 Db/sok-16 Csatornás Videó Optikai Átalakító 16V1D Optikai Videó Optikai Adó & Vevő 16CH +RS485 Adat Legutóbbi
1 Pár 2 Db/sok-16 Csatornás Videó Optikai Átalakító 16V1D Optikai Videó Optikai Adó & Vevő 16CH +RS485 Adat

1 Pair 19 hüvelyk 1 U Rack szerelhető 16 Csatornás Optikai Media Video Converter Egyetlen Mód, Egyetlen Szál FC 20 KM + RS485 Adat1 Pár 2 Db / sok16 Csatornás Videó Optikai Átalak

HUF 12387.60
2 a Pin-Akusztikus Cső Hangszóró, Mikrofon, ADÓ-vevő Fülhallgató, Midland LXT GXT 75-810 75-786 Legutóbbi Az ár csökken.
2 a Pin-Akusztikus Cső Hangszóró, Mikrofon, ADÓ-vevő Fülhallgató, Midland LXT GXT 75-810 75-786

Elemek LeírásaF eatures : Minden elem új Egy távoli mikrofon adóvevő gombot a klip sehol Az átlátszó cső csatlakoztatása a ear bud nézel ki, mint egy titkos ügynök, vagy testő

HUF 1555.00 1671.30
Kézi Optikai Teljesítmény Mérő, valamint 20mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt,Piros Lézer Optikai Kábel Teszter Legutóbbi
Kézi Optikai Teljesítmény Mérő, valamint 20mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt,Piros Lézer Optikai Kábel Teszter

Kézi Optikai Teljesítmény Mérő, valamint 20mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt,Piros Lézer Optikai Kábel TeszterOptikai Teljesítmény Mérő LeírásEz a típa Kézi optikai t

HUF 8418.60
SC-UPC/ SC-UPC 1km MM 1310/1550nm OTDR Halott Zóna Eliminator, Rost Gyűrűk ,Száloptikás OTDR Dob Kábel Doboz Legutóbbi Az ár csökken.
SC-UPC/ SC-UPC 1km MM 1310/1550nm OTDR Halott Zóna Eliminator, Rost Gyűrűk ,Száloptikás OTDR Dob Kábel Doboz

KOMSHINE ODZE1000Optikai OTDR Dob Kábel Doboz / Szál Gyűrű / OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter* A hordtáska által az USAPELIKÁN : Vízzáró*, crushproof, illetve por*

HUF 34560.00 43200.00
10db iNiTONE Walkie talkie Standard Mobil Mikrofon Vertex Yaesu MH-67A8J 8 pin VX-2200 VX-2100 VX-3200 két Rádió Legutóbbi Az ár csökken.
10db iNiTONE Walkie talkie Standard Mobil Mikrofon Vertex Yaesu MH-67A8J 8 pin VX-2200 VX-2100 VX-3200 két Rádió

Standard Mobil Mikrofon Vertex Yaesu MH67 A8 J 8 pin VX2200 VX2100 VX3200 VX4500Funkció : RJ 45 8Pin moduláris csatlakozóA munka, mint a helyettesítő modell MH67 A8 JMic klip fogas, 2 c

HUF 25134.00 26457.30
50Meters FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Száloptikai Kábel Patch Kábel Jumper Legutóbbi
50Meters FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Száloptikai Kábel Patch Kábel Jumper

Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legf

HUF 4317.30
Kerek 7/16 DIN férfi plug 50W DC-3 ghz 50 ohmos koaxiális Dummy Terhelés Megszűnése Legutóbbi
Kerek 7/16 DIN férfi plug 50W DC-3 ghz 50 ohmos koaxiális Dummy Terhelés Megszűnése

Kerek 7 / 16 DIN férfi plug 50 W DC3 ghz 50 ohmos Koaxiális Dummy Terhelés MegszűnéseTechnikai Specifikáció : Frekvencia : DC3 ghzVSWR : 1.20 MaximálisÁtlagos Teljesítmény : 50 WI

HUF 14037.30
2db/sok IPX, Hogy RP-SMA WIFI Antenna Kábel 17cm + Mini PCI-u.fl Férfi SMD Csatlakozó Legutóbbi Az ár csökken.
2db/sok IPX, Hogy RP-SMA WIFI Antenna Kábel 17cm + Mini PCI-u.fl Férfi SMD Csatlakozó

IPX, Hogy SMA Kiterjesztését Pigtail Kábel RPSMA Kábel 1.13 17cm + IPX u.fl Férfi SMD SMT Forrasztható Csatlakozó Szerelhető Elem BázisRP sma, hogy ipx kábel : a Termék Sorozat :

HUF 907.00 955.80
DIN férfi DIN női 7/16 L29 100W 30dB DC-3 ghz-Os, Fix RF Csillapító Legutóbbi
DIN férfi DIN női 7/16 L29 100W 30dB DC-3 ghz-Os, Fix RF Csillapító

Ingyenes Szállítás 1 DB DIN férfi DIN női 7 / 16 L29 100 W 30d B DC3 ghzos, fix RF CsillapítóTechnikai Specifikáció : Frekvencia : DC3 ghzVSWR : 1.20 MaximálisÁtlagos Teljesítmé

HUF 29700.00
PON teljesítmény-mérő Legutóbbi
PON teljesítmény-mérő

Pentípusú Vizuális hibakeresőt 10mw ingyenes szállítási VFLPON teljesítménymérő VM307 S továbbfejlesztett változata, VM307 PON teljesítménymérő, ez az a célja, hogy az FTTx

HUF 62883.00
5db 669C SMA Férfi Rugalmas kétsávos, kétirányú Rádiós Antenna A Yaesu VX-3R VX-7R BaoFeng UV-3R TYT TH-UV3R TH-UVF8D TH-UVF9 Legutóbbi Az ár csökken.
5db 669C SMA Férfi Rugalmas kétsávos, kétirányú Rádiós Antenna A Yaesu VX-3R VX-7R BaoFeng UV-3R TYT TH-UV3R TH-UVF8D TH-UVF9

669 C SMA Férfi Rugalmas VHF / UHF Dual Band Két Rádió Antenna Yaesu VX3 R VX7 R Bao Feng UV3 R TYT THUV3 R THUVF8 D THUVF9Jellemzők : Márka Név669 CGyakorisága144 / 430 MHz kétsáv

HUF 3567.00 4887.00
2013 Új Kingpo K-303P 10km walkie talkie VHF 136-174MHz 5W 99CH FM Hordozható kétirányú Rádiós Kézi Adó-vevő Legutóbbi
2013 Új Kingpo K-303P 10km walkie talkie VHF 136-174MHz 5W 99CH FM Hordozható kétirányú Rádiós Kézi Adó-vevő

Kingpo K303 P VHF 136174 MHz 5 W 99 CH FM Hordozható kétirányú Rádiós Kézi AdóvevőJellemzők : 5watt Kimeneti Teljesítmény 99 memória Csatornák CTCSS & DCS DTMF (ANI) Energiatak

HUF 27000.00
Új, eredeti GPON OLT - 34060841 c + +, c OSZTÁLYÚ + + OM5052 modul Legutóbbi
Új, eredeti GPON OLT - 34060841 c + +, c OSZTÁLYÚ + + OM5052 modul

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden term

HUF 13073.40
1x2 TTT Elosztó Modul 50:50 Multimódusú Optikai Csatoló Doboz ST/UPC Csatlakozó 1meters Legutóbbi
1x2 TTT Elosztó Modul 50:50 Multimódusú Optikai Csatoló Doboz ST/UPC Csatlakozó 1meters

Jellemzők : Kis Mód HatásaA széles körű alkalmazás zenekarMagas megbízhatóAlkalmazások : Multimódusú Kommunikációs RendszerekOptikai Érzékelő RendszerekEszközökTulajdonsá

HUF 7017.30
LEIXEI N8 Digitális Frekvencia Számláló Szkenner-es Tartományban 1MHz ~ 1000MHz Frekvencia Mérés Ham Rádió nővér ibq102 n1201sa Legutóbbi
LEIXEI N8 Digitális Frekvencia Számláló Szkenner-es Tartományban 1MHz ~ 1000MHz Frekvencia Mérés Ham Rádió nővér ibq102 n1201sa

LEIXEI N8 Digitális Frekvencia Számlálóes Tartományban 1 MHz ~ 1000 MHz a Baofeng TYT LEIXEN Hordozható Rádió Frekvencia Mérő IBQ102hordozható rádió frekvencia számláló teszt

HUF 6928.20
2sets/sok hosszú távú 8~10 km-re 5W 433MHz LoRa RF modul Vezeték nélküli adó-vevő Lora6500AES a RS232/ RS485 /TLL & AES Legutóbbi Az ár csökken.
2sets/sok hosszú távú 8~10 km-re 5W 433MHz LoRa RF modul Vezeték nélküli adó-vevő Lora6500AES a RS232/ RS485 /TLL & AES

Mi egy eredeti gyártó, több mint 10 éves tapasztalattal a kutatása, fejlesztése, előállítása, illetve eladási SOK(internet of things) termékek, mint a RF modulok, walkie talkie m

HUF 48854.00 58860.00
Kirisun K800 UHF 400-470MHz DPMR Hordozható Digitális kétirányú Rádió Legutóbbi
Kirisun K800 UHF 400-470MHz DPMR Hordozható Digitális kétirányú Rádió

Kirisun K800 UHF 400470 MHz Digitális Hordozható DPMR kétirányú RádióKIRISUN K800 A készülék egy mikrominiatűr multibandFM adóvevő kiterjedt kap frekvenciát lefedettség,nyújt

HUF 36450.00
Tisztelt Fini Úr Finisar 8524 4 g 0.3 KM 850 multimódusú SFP + lámpa modul 34060720 MM Legutóbbi
Tisztelt Fini Úr Finisar 8524 4 g 0.3 KM 850 multimódusú SFP + lámpa modul 34060720 MM

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További informáci

HUF 6372.00
kicsi, hordozható hangszóró, mikrofon walkie talkie IC-V82 IC-U82 IC-F20 IC-F11 IC-F21 Legutóbbi
kicsi, hordozható hangszóró, mikrofon walkie talkie IC-V82 IC-U82 IC-F20 IC-F11 IC-F21

MŰSZAKI ADATOK HANGSZÓRÓÉrzékenység82d B+ / 3d B Frekvencia válasz200 Hz20 KHzImpedancia8ΩHangszóró mérete36mmMIKROFON MŰSZAKI ADATOKÉrzékenység36d B+ / 2d BFrekvencia válasz

HUF 3780.00