1x2 TTT Elosztó Modul 50:50 Multimódusú Optikai Csatoló Doboz ST/UPC Csatlakozó 1meters

1x2 TTT Elosztó Modul 50:50 Multimódusú Optikai Csatoló Doboz ST/UPC Csatlakozó 1meters

HUF 7017.30

Legutóbbi

Kérésre elérhető


Jellemzők :
Kis Mód Hatása
A széles körű alkalmazás zenekar
Magas megbízható
Alkalmazások :
Multimódusú Kommunikációs Rendszerek
Optikai Érzékelő Rendszerek
Eszközök
Tulajdonságok :
Paraméterek
Egység
P
Egy
Hullámhossz
nm
850& 1310&1490& 1550
Beiktatási
50/50
d B
3.7/3.7
4.0/4.0
60/40
2.9/4.8
3.2/5.1
70/30
2.1/6.2
2.4/6.5
80/20
1.6/8.2
1.9/8.5
90/10
1.1/11.8
1.5/12.4
Vissza veszteség
d B
40 (50/125 Rost ) 35 (62.5/125 rost)
Rost Típus
/
az ügyfél által kért
Üzemi Hőmérséklet
°C
-40 ~ +85
Tárolási Hőmérséklet
°C
-40 ~ +85
TDL
d B/°C
0.002
Csomag
mm
Csupasz Rost :
Ø3 X54
0.9 mm laza cső
Ø3 X60
2mm vagy 3mm kábel
100 X12 X8
Megjegyzés
1 : Vizsgálati feltételek : a Felszíni Kibocsátó LED 1km azonos rost, @szobahőmérsékleten.
2 : P. D. L R. L vizsgálni 1310, valamint 1550nm, majd szobahőmérsékleten.
3. A specifikáció nélkül csatlakozók
Rendelési Információk :
MMC - XX-
X-
X-
XX-
X-
XX-
X-
X
Hullámhossz
Szerkezet
Osztály
Csatlakozó Arány
Pigtial Típus
Fibe Hossza
csatlakozó
Csomag
13=1310
1=1 X2
P
50=50 : 50
0=puszta rost
05=0,5 m
0=nincs
3x54
15=1550
2=2 X2
Egy
30=30 : 70
1=laza cső
10=1,0 m
1=FC/PC
3x60
85=850
10=10 : 90
2=a 2 mm-es kábel
15=1,5 m
2=FC/APC
3=3 mm kábel
3=SC/PC
4=SC/APC
5=LC
6=többiek
Közlekedés :
1. Vállaljuk a szállítás hétfőtől péntekig. A hajózás magában foglalja a csomagolás, illetve kezelési díjat.
2. Ez körülbelül 30-40 nap (USA, CA, AU). Más országok 40-60 munkanapon belül, a pontos szállítási idő függ a postai folyamat.
3. Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy E-mail-ben keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy megoldja a problémákat veled.
Visszajelzés :
1. Automatikusan hagyja a pozitív visszajelzést, hogy minden vevő a tranzakciók lebonyolításához.
2. Fenntartjuk magas színvonalú törekvés a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos számunkra.
3. A jó kommunikáció képes megoldani minden problémát, ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mi azonnal megoldani a problémákat tapasztal
Fizetés :
1.elfogadjuk, Alipay Vagyunk elfogadni keresztül, biztonságos fizetési processzor Letéti.
2.A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti.
3.Ha nem kivétel után azonnal zárja be,kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül
4.Csak a hajó Alipress megerősítette címét.
Vissza :
1.Arra törekszünk, hogy 100% - os elégedettségi.
2.Garantáljuk, hogy az elem vásárlás a tétel már itt leírt ,illetve a feltétel leírt.
3.Amennyiben a tétel nem érkezik meg nem leírtak szerint, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy visszatérjen az elem csere.
4.Vissza nem fogadható el más okból.
5.Kérlek jelentkezz 3 napon belül vissza minket követő 7 napon belül a beérkezett időpontja a csere.

Modell Száma: JYT-M850
Márka Név: jyttek
Rost Típus: Multi-mode MM 62.5/125um
Csatorna Hullámhossz: 850nm
Szál hossza: 1M
Rost átmérő: 3.0 mm
Fiber Connectors: ST/UPC
Megosztási arány: 50

Ezzel a termékkel is vásárolnak

IBS BTS 15db 698-2700MHz 200W RF iránycsatolót Beltéri n női csatlakozó Legutóbbi
IBS BTS 15db 698-2700MHz 200W RF iránycsatolót Beltéri n női csatlakozó

IBS BTS 15d B 6982700 MHz 200 W n női RF iránycsatolótTechnikai Specifikáció : Frekvencia : 6982700 MHzVSWR : 1.25 MaxÁtlagos Teljesítmény : 200 WImpedancia : 50ohmCsatlakozó : 15db

HUF 4587.30
Új, eredeti GPON OLT - 34060841 c + +, c OSZTÁLYÚ + + OM5052 modul Legutóbbi
Új, eredeti GPON OLT - 34060841 c + +, c OSZTÁLYÚ + + OM5052 modul

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden term

HUF 13073.40
2DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw 915MHz SX1276 Chip 4km~6 km-re a Távolsági FSK Vezeték nélküli Adó-Vevő RF Modul Legutóbbi Az ár csökken.
2DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw 915MHz SX1276 Chip 4km~6 km-re a Távolsági FSK Vezeték nélküli Adó-Vevő RF Modul

2 DB / Sok Lo Ra1276C1 100 mw 915 MHz SX1276 Chip 4km~6 kmre a Távolsági FSK Vezeték nélküli AdóVevő RF Modul2db 915 MHz Lora1276C1 Modul 2db 915 MHz Tavaszi Antenna Lora1276C1 Már F

HUF 4774.00 5616.00
kicsi, hordozható hangszóró, mikrofon walkie talkie IC-V82 IC-U82 IC-F20 IC-F11 IC-F21 Legutóbbi
kicsi, hordozható hangszóró, mikrofon walkie talkie IC-V82 IC-U82 IC-F20 IC-F11 IC-F21

MŰSZAKI ADATOK HANGSZÓRÓÉrzékenység82d B+ / 3d B Frekvencia válasz200 Hz20 KHzImpedancia8ΩHangszóró mérete36mmMIKROFON MŰSZAKI ADATOKÉrzékenység36d B+ / 2d BFrekvencia válasz

HUF 3780.00
TM-241 8 PIN Csatlakozó Hangszóró, Mikrofon, ADÓ-vevő mikrofon Kenwood rádió TM-231 TM-241 walkie talkie Legutóbbi Az ár csökken.
TM-241 8 PIN Csatlakozó Hangszóró, Mikrofon, ADÓ-vevő mikrofon Kenwood rádió TM-231 TM-241 walkie talkie

TM241 8 PIN Csatlakozó Hangszóró, Mikrofon, ADÓvevő mikrofon Kenwood rádió TM231 TM241 walkie talkieLeírás1 Az összes elem Új.2 Egyszerűen csatlakoztassa a mikrofon a hangszóró

HUF 2306.00 2427.30
50Meters FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Száloptikai Kábel Patch Kábel Jumper Legutóbbi
50Meters FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Száloptikai Kábel Patch Kábel Jumper

Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legf

HUF 4317.30
KOMSHINE Optikai Toolkit tartalmaz Optikai Teljesítmény Mérő + Optikai fényforrás 1310/1550nm + Vizuális hibakeresőt 1mw Legutóbbi
KOMSHINE Optikai Toolkit tartalmaz Optikai Teljesítmény Mérő + Optikai fényforrás 1310/1550nm + Vizuális hibakeresőt 1mw

KOMSHINE Optikai Teljesítmény Mérő + Optikai fényforrás + Vizuális hibakeresőt 10mw 1.KOMSHINE Optikai Teljesítmény Mérő KPM25mTulajdonságok : műszaki adatok : Hullám ID—Aut

HUF 40230.00
Kirisun K700 VHF 136-174MHz DPMR Digitális Hordozható Rádiót, FDMA 10km walkie talkie Kirisun CB Rádió Legutóbbi
Kirisun K700 VHF 136-174MHz DPMR Digitális Hordozható Rádiót, FDMA 10km walkie talkie Kirisun CB Rádió

Kirisun K700 VHF 136174 MHz Digitális Hordozható DPMR kétirányú RádióKIRISUN K700 A készülék egy mikrominiatűr multibandFM adóvevő kiterjedt kap frekvenciát lefedettség,nyújt

HUF 71550.00
SC-UPC/ SC-UPC 1km MM 1310/1550nm OTDR Halott Zóna Eliminator, Rost Gyűrűk ,Száloptikás OTDR Dob Kábel Doboz Legutóbbi Az ár csökken.
SC-UPC/ SC-UPC 1km MM 1310/1550nm OTDR Halott Zóna Eliminator, Rost Gyűrűk ,Száloptikás OTDR Dob Kábel Doboz

KOMSHINE ODZE1000Optikai OTDR Dob Kábel Doboz / Szál Gyűrű / OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter* A hordtáska által az USAPELIKÁN : Vízzáró*, crushproof, illetve por*

HUF 34560.00 43200.00
2 a Pin-Akusztikus Cső Hangszóró, Mikrofon, ADÓ-vevő Fülhallgató, Midland LXT GXT 75-810 75-786 Legutóbbi Az ár csökken.
2 a Pin-Akusztikus Cső Hangszóró, Mikrofon, ADÓ-vevő Fülhallgató, Midland LXT GXT 75-810 75-786

Elemek LeírásaF eatures : Minden elem új Egy távoli mikrofon adóvevő gombot a klip sehol Az átlátszó cső csatlakoztatása a ear bud nézel ki, mint egy titkos ügynök, vagy testő

HUF 1555.00 1671.30
RPC-TC320-U USB-Programozási Kábel Hytera Két Rádió HYT TC310 TC320 Walkie Talkie TC-310 TC-320 rádió Legutóbbi Az ár csökken.
RPC-TC320-U USB-Programozási Kábel Hytera Két Rádió HYT TC310 TC320 Walkie Talkie TC-310 TC-320 rádió

RPCTC320U USBProgramozási Kábel Hytera Két Rádió HYT TC310 TC320 Walkie Talkie TC310 TC320 rádióLeírás : 1 Modell száma : RPCTC320U2 Csatoló típusa : USB3...

HUF 1890.00 2700.00
Új Single-Sorban Hat Univerzális Gyors Töltő Baofeng UV-5R UV-5RA/B/C/D/E PLUSZ Legutóbbi Az ár csökken.
Új Single-Sorban Hat Univerzális Gyors Töltő Baofeng UV-5R UV-5RA/B/C/D/E PLUSZ

Kedves vásárló : Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások,akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PCn, valamint takarít

HUF 14494.00 17253.00
100 Méter LC/APC-LC/APC Száloptikai Kábel SingleMode Duplex Patch Kábel Legutóbbi
100 Méter LC/APC-LC/APC Száloptikai Kábel SingleMode Duplex Patch Kábel

Jellemzők : Alacsony beillesztés, majd vissza reflexiós veszteség Jó exchangeability Jó tartósság Magas hőmérsékletstabilitás Standard : Telcordia GR326COREAlkalmazások : CATV;

HUF 32397.30
PON teljesítmény-mérő Legutóbbi
PON teljesítmény-mérő

Pentípusú Vizuális hibakeresőt 10mw ingyenes szállítási VFLPON teljesítménymérő VM307 S továbbfejlesztett változata, VM307 PON teljesítménymérő, ez az a célja, hogy az FTTx

HUF 62883.00
Fekete NL-350 144/430MHz kétsávos Üvegszálas Légi Mobil Antenna Üvegszálas Autós Mobiltelefon Rádió Adó-vevő Legutóbbi
Fekete NL-350 144/430MHz kétsávos Üvegszálas Légi Mobil Antenna Üvegszálas Autós Mobiltelefon Rádió Adó-vevő

NL350 Black144 / 430 MHz kétsávos Üvegszálas Légi Mobil Antenna Üvegszálas Autós Mobiltelefon Rádió AdóvevőMűszaki adatok : GyakoriságaVHF 144 MhzUHF 430 MhzCsatlakozóPL259Max

HUF 1506.60
Kézi Optikai Teljesítmény Mérő, valamint 20mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt,Piros Lézer Optikai Kábel Teszter Legutóbbi
Kézi Optikai Teljesítmény Mérő, valamint 20mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt,Piros Lézer Optikai Kábel Teszter

Kézi Optikai Teljesítmény Mérő, valamint 20mw Száloptikás Lézer Képi hibakeresőt,Piros Lézer Optikai Kábel TeszterOptikai Teljesítmény Mérő LeírásEz a típa Kézi optikai t

HUF 8418.60
Millió LR optikai modul 10km Fini sar FTLX1471D3BCL-10G 34060495 Legutóbbi
Millió LR optikai modul 10km Fini sar FTLX1471D3BCL-10G 34060495

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További informáci

HUF 16421.40
5db 669C SMA Férfi Rugalmas kétsávos, kétirányú Rádiós Antenna A Yaesu VX-3R VX-7R BaoFeng UV-3R TYT TH-UV3R TH-UVF8D TH-UVF9 Legutóbbi Az ár csökken.
5db 669C SMA Férfi Rugalmas kétsávos, kétirányú Rádiós Antenna A Yaesu VX-3R VX-7R BaoFeng UV-3R TYT TH-UV3R TH-UVF8D TH-UVF9

669 C SMA Férfi Rugalmas VHF / UHF Dual Band Két Rádió Antenna Yaesu VX3 R VX7 R Bao Feng UV3 R TYT THUV3 R THUVF8 D THUVF9Jellemzők : Márka Név669 CGyakorisága144 / 430 MHz kétsáv

HUF 3567.00 4887.00
2 db NYRT 1x8, Kazetta Kártya Behelyezése típus Bemeneti SC/APC Kimeneti SC/UPC Legutóbbi
2 db NYRT 1x8, Kazetta Kártya Behelyezése típus Bemeneti SC/APC Kimeneti SC/UPC

Jellemzők : Alacsony beiktatásiMagas hozam veszteség Jó egységességKülönböző split arányOlvasztott rost splitterAlacsony PDLKörnyezetvédelmi stabilAlkalmazások : Nagy sebessé

HUF 7236.00
Tároló Doboz/Hordozó Táska Rádió Esetében Baofeng UV-5R 5RA/B/C/D/E/A+ TYT TH-F8 TH-UV3R Walkie Talkie Legutóbbi Az ár csökken.
Tároló Doboz/Hordozó Táska Rádió Esetében Baofeng UV-5R 5RA/B/C/D/E/A+ TYT TH-F8 TH-UV3R Walkie Talkie

Tároló Doboz / Hordozó Táska Rádió Esetében Baofeng UV5 R 5 RA / B / C / D / E / A+ TYT THF8 THUV3 R Walkie TalkieJellemzők : Egyszerű design, kiváló minőség Cipzár bezárása

HUF 2894.00 3963.60
2013 Új Kingpo K-303P 10km walkie talkie VHF 136-174MHz 5W 99CH FM Hordozható kétirányú Rádiós Kézi Adó-vevő Legutóbbi
2013 Új Kingpo K-303P 10km walkie talkie VHF 136-174MHz 5W 99CH FM Hordozható kétirányú Rádiós Kézi Adó-vevő

Kingpo K303 P VHF 136174 MHz 5 W 99 CH FM Hordozható kétirányú Rádiós Kézi AdóvevőJellemzők : 5watt Kimeneti Teljesítmény 99 memória Csatornák CTCSS & DCS DTMF (ANI) Energiatak

HUF 27000.00
Yaesu VX-6R 144/430Mhz Merülő kétsávos 5W FM Adó-vevő - os ÚJ, Eredeti Yaesu VX 6R Két rádió Legutóbbi
Yaesu VX-6R 144/430Mhz Merülő kétsávos 5W FM Adó-vevő - os ÚJ, Eredeti Yaesu VX 6R Két rádió

Yaesu VX6 R 144 / 430 Mhz Merülő kétsávos 5 W FM Adóvevő 100% os ÚJ, Eredeti Két rádióÖsszefoglaló : A VX6 R egy ultramasszív 144430 MHzes FMkézben Tartott, mely wide receiver

HUF 100440.00
DIN férfi DIN női 7/16 L29 100W 30dB DC-3 ghz-Os, Fix RF Csillapító Legutóbbi
DIN férfi DIN női 7/16 L29 100W 30dB DC-3 ghz-Os, Fix RF Csillapító

Ingyenes Szállítás 1 DB DIN férfi DIN női 7 / 16 L29 100 W 30d B DC3 ghzos, fix RF CsillapítóTechnikai Specifikáció : Frekvencia : DC3 ghzVSWR : 1.20 MaximálisÁtlagos Teljesítmé

HUF 29700.00
Kihúzható Torkát, Mikrofon, Mikrofon, Hangszóró, Fülhallgató CB Rádió Walkie Talkie BAOFENG UV-5R UV-5RE Plusz UV-B5 UV-B6 Legutóbbi Az ár csökken.
Kihúzható Torkát, Mikrofon, Mikrofon, Hangszóró, Fülhallgató CB Rádió Walkie Talkie BAOFENG UV-5R UV-5RE Plusz UV-B5 UV-B6

Kihúzható Torkát, Mikrofon, Mikrofon, Hangszóró, Fülhallgató CB Rádió Walkie Talkie BAOFENG UV5 R UV5 RE Plusz UVB5 UVB6 GT3 UV5 XTermék Leírás : Kihúzható Méret : Állíthat

HUF 2900.00 4603.50
10db Eredeti Töltő Rádió Walkie Talkie TYT/Tytera MD-380 Két Rádió EU/USA Legutóbbi Az ár csökken.
10db Eredeti Töltő Rádió Walkie Talkie TYT/Tytera MD-380 Két Rádió EU/USA

10db Eredeti Töltő Rádió Walkie Talkie TYT / Tytera MD380 Két RádióJellemzők : Vadonatúj, sosem használtAkkumulátor töltő TYT / Tytera MD380Műszaki adatok : HÁLÓZATI AdapterB

HUF 21867.00 24297.30
Walkie Talkie Baofeng Rádió BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Hordozható Rádiót a Fülhallgató Legutóbbi
Walkie Talkie Baofeng Rádió BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Hordozható Rádiót a Fülhallgató

Walkie Talkie Baofeng Rádió BF888 S pofung 888s UHF 400470 MHz 16 CH Hordozható Rádiót a FülhallgatóJellemzők : 50 CTCSS / 105 CDCSSVOX FunkcióHangutasításokatSZÁMÍTÓGÉPES Pro

HUF 2470.50
LEIXEI N8 Digitális Frekvencia Számláló Szkenner-es Tartományban 1MHz ~ 1000MHz Frekvencia Mérés Ham Rádió nővér ibq102 n1201sa Legutóbbi
LEIXEI N8 Digitális Frekvencia Számláló Szkenner-es Tartományban 1MHz ~ 1000MHz Frekvencia Mérés Ham Rádió nővér ibq102 n1201sa

LEIXEI N8 Digitális Frekvencia Számlálóes Tartományban 1 MHz ~ 1000 MHz a Baofeng TYT LEIXEN Hordozható Rádió Frekvencia Mérő IBQ102hordozható rádió frekvencia számláló teszt

HUF 6928.20
HW Új, Eredeti modul 10g-1310 nm-10km-SM-SFP+ SPP5300LH-H1-W modul A többi újrahasznosítás Legutóbbi
HW Új, Eredeti modul 10g-1310 nm-10km-SM-SFP+ SPP5300LH-H1-W modul A többi újrahasznosítás

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További informáci

HUF 7630.20
Retevis RT8 Antenna UHF 400-470MHz Rövid 4.72 az SMA-M Antenna Retevis RT8 Két Rádió Walkie Talkie Hf Adó J9115D Legutóbbi Az ár csökken.
Retevis RT8 Antenna UHF 400-470MHz Rövid 4.72 az SMA-M Antenna Retevis RT8 Két Rádió Walkie Talkie Hf Adó J9115D

Retevis RT8 Antenna UHF 400470 MHz Rövid 4.72 az SMAM Antenna Retevis RT8 Két Rádió Walkie Talkie Hf AdóMegjegyzés : a csomag csomagokat küldünk véletlenszerűen,remélem, megérted

HUF 1142.00 1269.00
Superbat SMA plug male plug to MMCX male plug right angle pigtail jumper cable RG316 15cm new Legutóbbi Az ár csökken.
Superbat SMA plug male plug to MMCX male plug right angle pigtail jumper cable RG316 15cm new

RF coaxial mmcx sma cable assembly MMCX Plug RA to SMA Plug RG316Model : ACM01 RAS01 SP31615 connectorsSMA male straightMMCX plug right angle cableRG316 Optional Length 15cm

HUF 1795.00 1995.30